
Platforma X u vlasništvu Ilona Maska podigla je cenu svog Premium Plus paketa, kao razlog navodi povećanje isplata nagrada kreatorima sadržaja na ovoj platformi. Povećanje cene Premium Plus pretplate počelo je 21. decembra. Od sada u SAD cena je sa 16 dolara podignuta na 22 dolara mesečno, na godišnjem nivou košta 229 dolara (umesto 168 dolara).
Neke evropske zemlje: Francuska, Nemačka i Španija, su pogođene povećanjima, kod njih je mesečna pretplata na X Premium Plus skočila sa 16 na 21 evro.Više cene pretplate se odmah primenjuju na nove pretplatnike, dok se za stariji nove cene primenjuju od 20. januara. Cena osnovne pretplate neće poskupeti. .Platforma X ističe da ove izmene na ovaj način i direktnije pomažu da kreatori sadržaja na ovoj platformi više zarađuju.
Autor: Redakcija | Sat-Multimedia & IT
Najčitaniji članci o satelitskoj temi:
-
- Zaboravite skupe pakete: Svojom antenom gledate desetke programa potpuno besplatno!
- Top 3 satelita koji pokrivaju sve jezike vaših gostiju
- Sat TV kao dugoročna ušteda za hotele i apartmane
- HbbTV vaš novi najbolji prijatelj u svijetu televizije!
- Kako aktivirati i koristiti HbbTV na popularnim televizorima
- Popis lokaliziranih satelitskih TV programa
- Američki free kanali na Hot Bird 13G
- Gledaj besplatno 10 novih TV kanala preko satelita
- Što gosti stvarno žele: Netflix ili satelit?
- Zašto turisti traže satelitsku TV u smještaju?
- Tri nova FAST kanala wedotv-a na satelitu HOTBIRD
- Turisti iz Njemačke, Italije i Poljske žele gledati svoje vijesti
- Satelitska lista za Dr.HD 1000 Combo
- TCL ili Hisense?
- “Čarobne” TV antene koje ne rade
Sat-Multimedia & IT portal Satelitska-IPTV-Multimedija od 2006