Satelitska TV
Dreambox proizvođači snažno se protive uvođenju CI-Plus standarda
08.04.2009 1 komentaraProtivnicima uvođenja novog CI Plus standarda pridružio se i Dream-Multimedia poznat po proizvodnji Linux receivera.
Glasnogovornik Dream-Multimedie, Alpaslan Karasu je izjavio da korisnici ne žele kopirnu zaštitu kakvu je imala glazba s Digital Rights Managementom i koja je doživjela pravi fijasko.
Alpaslan Karasu je još dodao da potrošač treba sam odlučiti da li u svojoj prostoriji želi još jedan uređaj ili samo jedan na kojem će imati sve. Oni koji podržavaju CI-Plus standard trebaju znati da su korisnici ti koji trebaju odlučivati što žele.
Heinz Gruber, šef tvrtke Mascom, poznatog proizvođača CAM-ova izjavio je da potrošačima ne trebaju skrbnici da odlučuju što njima treba.
Dodaj komentar
Molimo držite se teme članka. Neumjesni komentari biti će izbrisani bez prethodne najave. Vašu e-mail adresu nećemo objavljivati niti koristiti u marketinške svrhe.





Komentari
Rss feed komentara Dodaj komentarživio dreambox, živio dreambox!!!! ŽIVIO!!!!