HiFi - A/V
In Car i Navigacija
Panasonic predstavio prvi Blu-ray sustav za automobile
27.08.2009 0 komentara Panasonic, Blu-RayPanasonic je u Japanu predstavio prvi blu-ray sustav za aute.
Sustav ima 7" display, GPS, bluetooth i 40 GB HDD. Blu-ray player pod oznakom CY-BB1000D osim online funkcije BD-LIVE nudi sve kao i noramalni blu-ray player. Player se koristi u entertainment sustavu CN-HX3000D. Sustav preuzima upravljanje playerom i nudi dodatne funkcije.
Sustav se preko bluetootha može povezati s govornim uređajima i MP3 playerom. Uređaj raspolaže s motoriziranim displayom s rezolucijom 1280 x 720 Pixela i LED pozadinskim osvjetljenjem, te će se za sada koristiti samo u japanskim vozilima. Sustav će se morati podešavati za ostatak svijeta, jer prima samo TV signale japanskog SEG standarda.
Oba uređaja u Japanu će se pojaviti 10. rujna po cijeni 750 eura za blu-ray player CY-BD1000D i 2500 eura za medijsku centralu CN-HX3000D.
Dodaj komentar
Molimo držite se teme članka. Neumjesni komentari biti će izbrisani bez prethodne najave. Vašu e-mail adresu nećemo objavljivati niti koristiti u marketinške svrhe.




Komentari
Rss feed komentara Dodaj komentar